Paslanmaz Bordür
Stainless Border

304 & 201 kalite paslanmaz çelikten üretilen bordürler 2 yıl garantilidir. Zemin ve duvarda kullanıma uygundur. Seramiklere güzellik katan ve duvar ve zeminde genelde farklı renk ve farklı çeşit seramik geçişlerinde kullanılmaktadır.

304 & 201 quality stainless profiles are guaranteed for 2 years. Floor and is suitable for use in the wall. The beauty of ceramic floor and wall and floor ceramics are commonly used in different colors and different kinds of transition.

Paslanmaz Seramik Bordürleri
Stainless Ceramic Borders

304 ve 201 kalite paslanmaz çelikten üretilen bordürler 2 yıl garantilidir. Zemin ve duvarda kullanıma uygundur. Seramiklere güzellik katan ve duvar ve zeminde genelde farklı renk ve farklı çeşit seramik geçişlerinde kullanılmaktadır.

11 Farkılı renk seçeneklerinin yanı sıra özel desenli paslanmazlardan imal edilebilmektedir. 

Üretici olmamızın bize verdiği avantaj ile sizlere sadece standart ölçülerde değil, projenize ve ürününüze uygun ürünlerde de üretim yapabilmekteyiz.

 

304 & 201 quality stainless profiles are guaranteed for 2 years. Suitable for use in floors and walls. The beauty of ceramic floor and wall and floor ceramics are commonly used in different colors and different kinds of transition.

11 as well as the specific pattern of The funky colors can be manufactured from stainless steel. You have the advantage that gave us our producers not only in standard sizes, we are able to manufacture products in accordance with your project and your product.

seramik profili, paslanmaz seramik profili, inoks seramik profili, seramik köşe profili
Paslanmaz Swarovski Taşlı Seramik Bordürleri
Stainless Ceramic Borders with Swarovski

304 ve 201 kalite paslanmaz çeliten üretilen bordürler 2 yıl garantilidir. Zemin ve duvarda kullanıma uygundur. Seramiklere güzellik katan ve duvar ve zeminde genelde farklı renk ve farklı çeşit seramik geçişlerinde kullanılmaktadır.

11 Farkılı renk seçeneklerinin yanı sıra özel desenli paslanmazlardan imal edilebilmektedir. 

Üretici olmamızın bize verdiği avantaj ile sizlere sadece standart ölçülerde değil, projenize ve ürününüze uygun ürünlerde de üretim yapabilmekteyiz.

Taşların tamamımı kaliteli ve erezyona dayanıklıdır. Düşme, kalkma gibi problemler olmamaktadır. Aynı zamanda farklı renk veya farklı model taş seçenekleri ile imal edilebilmektedir. 

 

304 & 201 quality stainless profiles are guaranteed for 2 years. suitable for use in floors and walls. The beauty of ceramic floor and wall and floor ceramics are commonly used in different colors and different kinds of transition.

11 as well as the specific pattern of The funky colors can be manufactured from stainless steel.

You have the advantage that gave us our producers not only in standard sizes, we are able to manufacture products in accordance with your project and your product.

All of my stone is resistant to high quality and erosion. Fall is not the problem, such as getting up. At the same time it can be manufactured with different color or different stone model options.

 

inoks bordür, paslanmaz seramik bordür, paslanmaz seramik çıtası, fayans çıtası, yuvarlak çıta,

seramik profili, seramik çıtası, inoks çıta, inoks profil, inoks seramik çıtası, inoks fayans çıtası, bordür, inoks bordür, paslanmaz taşlı bordür, paslanmaz lüks bordür, lüks seramik profili, lüks fayans çıtası